15.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Дрогобиччині відновлюють транспортне сполучення. Уже курсують автобуси в напрямку Трускавця та Уличного

На Дрогобиччині відновлюють транспортне сполучення. Уже курсують автобуси в напрямку Трускавця та Уличного

Дрогобиччина оживає після карантину - між містами регіону поступово відновлюють транспорте сполучення. Це викликано тим, що людям потрібно щоденно добиратися на роботу. Так з 14 травня почав курсувати автобус між Трускавцем та Дрогобичем, перевезення здійснює МКП «Транс-Екіпаж».

За словами перевізника, автобус їздить в курортне місто через Стебник, так як дорога Дрогобич-Трускавець перекрита. Вартість проїзду становить 20 гривень.

Пасажирів просять дотримуватися в транспорті санітарних норм та бути в масках. Перший рейс автобус зі станції Дрогобича в напрямку Трускавця здійснює о 7.40, останній - о 20.20. Із Трускавця в сторону Дрогобича автобуси виїжджатимуть о 8.40 - перший рейс, останній о 21.20. Інтервал між рухами транспорту 30-40 хв.

Відтак, як інформує Варто_Галицькі новини, зафункціонував і громадський транспорт з Трускавця до села Уличне Дрогобицького району. Перевезення здійснюють через Стебник. З Уличного до курортного міста автобус відправляється о 7:00, 9:40 та 18:40. З Трускавця до с. Уличне – о 9:00 та 18:00.
Вартість проїзду також становить 20 гривень.


Социальные комментарии Cackle