12.03.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Дрогобиччині рекультивують сміттєзвалище

На Дрогобиччині рекультивують сміттєзвалище

Дрогобицька міська рада прийняла рішення про виділення коштів на виготовлення ПКД рекультивації Броницького сміттєзвалища. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 6 березня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутатський корпус підтримав рішення про оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища за рахунок перерозподілу бюджету.

"У проекті державного бюджету на 2018 рік не було передбачено субвенції місцевим бюджетам на оплату надання пільг населенню. Тому у міському бюджеті Дрогобича на 2018 рік було передбачено 18 мільйонів гривень на оплату цих пільг. Однак згодом на державному рівні було прийнято рішення фінансувати перелік пільг з державного бюджету. Тому, виділені попередньо кошти, необхідно було перерозподілити на проведення інших робіт", — роз`яснила начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран.

Відтак депутати під час чергової засідання сесії Дрогобицької міської ради ухвалили рішення про виділення 17 мільйонів 680 тис. грн. на фінансування проекту капітального ремонту вул. Михайла Грушевського та 320 тис. грн. на оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища.

"Сподіваюсь, що виготовлення ПКД, яке відбувається за спеціальною процедурою, дозволить врегулювати ситуацію, яка склалася. Відтак, за умови сприяння громади Брониці, ми зможемо продовжити підготовчі роботи до рекультивації сміттєзвалища, а також приступити до самої рекультивації", — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Назад Джерело: lviv.sq.com.ua
Социальные комментарии Cackle