03.07.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Дрогобиччині громади можуть вдатися до протестних акцій через зволікання із ремонтом доріг

На Дрогобиччині громади можуть вдатися до протестних акцій через зволікання із ремонтом доріг

Львівський облавтодор, з яким Служба автомобільних доріг Львівщини уклала угоди на ремонт автодоріг у громадах Дрогобицького району, нічого не робить для їх виконання, що викликає обурення сільських рад, які разом з обласним бюджетом виділили чималі кошти на фінансування робіт.

Про це передає ZIK.

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний вже вдруге звертається до голови комісії Львівської обласної ради з питань дорожнього господарства Володимира Сагана з проханням зібрати засідання комісії і заслухати питання стану ремонту автодоріг у Дрогобицькому районі, та реакції ніякої.

Такий стан справ з ремонтом автодоріг створив в районі напругу, яка з кожним днем посилюється. Люди заявляють про готовність вдатися до протестних акцій, якщо найближчим часом по-справжньому не візьмуться за ремонт автодоріг.

Подейкують, що облавтодор не має ні людей, ні засобів для забезпечення виконання укладених угод. Якщо це так, то, можливо, слід терміново шукати іншого підрядника і виправляти становище, в якому опинилась Дрогобиччина. Адже літо в зеніті, а роботи на автодорогах ще дуже багато. 

Социальные комментарии Cackle