18.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Ні - насильству! У Трускавці встановлять соціальні білборди, які попереджатимуть насильство в сім’ї

Ні - насильству! У Трускавці встановлять соціальні білборди, які попереджатимуть насильство в сім’ї

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня стартує соціальна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Готуються до акції і в Трускавці. Як повідомив керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль – у курортному місті планують встановити  соціальні білборди та сітілайти, які закликатимуть не чинити насильство в родинах проти дітей та жінок. 

- Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства тощо - наголошує пан Коваль. 

Уже з кінця листопада на центральних вулицях Трускавця з’являться соціальні білборди, які закликатимуть «Ні -насильству!». Візуальний вигляд бордів соціальні працівники в ці дні узгоджують. Як наголошує Роман Коваль, члени родин, які зазнали насильства в своїй сім’ї повинні не замовчувати цю проблему, а звертатися в поліцію, відтак правоохоронці скеровують відповідне звернення до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР.  Звідси  в такі родини направляють соціальних працівників зі Служби у справах дітей (за наявності малечі в родині), або ж із Центру соціальних служб, щоб взяти  цю сім’ю на контроль. 

Наталя Зелена

 
Социальные комментарии Cackle