19.03.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Мери міст та голови ОТГ Львівщини підтримали Порошенка

Мери міст та голови ОТГ Львівщини підтримали Порошенка

Мери міст та голови ОТГ Львівської області на президентських виборах 31 березня закликають підтримати чинного Главу держави Петра Порошенка.

Про це вони повідомили на прес-конференції у Львові, пише “Четверта студія”.

Як повідомив мер Червонограда Андрій Залівський, у державі проводиться реформа децентралізації, реформа охорони здоров’я та реформа Нової української школи.

Міста справді зараз ожили, отримали значний фінансовий ресурс і це дає можливість для розвитку територій“, – зазначив Залівський.

ag1.jpg

ag2.jpg

agitatsiya3.jpg
Мер Червонограда Андрій Залівський

Мер Червонограда наголосив, що звернення про підтримку Порошенка підписали шестеро мерів міст обласного підпорядкування, а ще кілька обіцяють підписати найближчим часом.

Також звернення підтримали 34 голови ОТГ Львівської області.

Підтримав чинного Президента і мер Дрогобича, представник партії “Народний контроль” Тарас Кучма, який розповів про реформу та створення нової армії й повне відродження Збройних Сил України.


Мер Дрогобича Тарас Кучма

Кучма також закликав підтримати це звернення і мера Львова Андрія Садового. “Я вважаю його одним із кращих мерів і хотів би, щоб він теж підписався під цим документом”, – сказав Кучма.

Голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський зазначив, що зараз до влади в Україні намагаються повернутись ті політики, які вже перебували при управлінні державою понад 20 років.

“Я їхав на цю прес-конференцію, дивився бігборди і у мене виникає запитання: а де ви були усі ці 20 років, що тільки зараз обіцяєте усе зробити. Чи хтось не давав можливість цим політиків втілити обіцяне раніше?”, – сказав Коцовський.


Мер Дрогобича Тарас Кучма додає, що “артисти і “паяци” не дадуть відповіді на те, як надалі буде розвиватись країна.

“Але, перш за все, ми маємо зберегти ті досягнення, які уже є, а тоді вже буде можливість запитувати усіх про подальший розвиток тих чи інших реформ”, – каже Кучма, відповідаючи на запитання.

Мер Дрогобича відзначає: “Критика чинної влади є тому, що влада щось робить. Якби не робили нічого, то не було б і критики”, – наголошує мер Дрогобича.

Він також відзначає, що “ми зараз живемо у відповідальній свободі” і потрібно зробити усе, щоб потім не жити у “свободі безповідальності”.

Голова Зимноводнівської ОТГ Володимир Гутник додає, що місцеві громади нарешті стали господарями на своїй землі. “Раніше я йшов, бачив народний дім у селі, але не міг із ним нічого зробити, бо усе було у районі. Зараз усе змінилось і не потрібно чекати рішення районної ради чи розпорядження голови районної державної адміністрації”, – розповідає Гутник.

Він додає, що українські ринки орієнтовані на Європу. “Крім того, ми вільно їдемо у Європу. Важливим досягненням також і є у Томос – ми нарешті відірвались від московської церкви. Саме тому ми підтримуємо ті реформи, які уже є, зокрема децентралізацію та інші”, – каже голова ОТГ.


Він також відзначає важливість не куплятись на обіцянки дешевого газу і низьких тарифів.

Загалом же, говорячи про реформу децентралізації, голова Ходорівської ОТГвідзначає, що на місцевому рівні не повинно бути партій як таких.

“Мама – від однієї партії, тато – від іншої, донька – від третьої, а син – від четвертої. На місцевому рівні так не повинно бути, адже люди знають свого депутата і знають, хто чим займається”, – відзначає Коцовський.


Голова голова Заболотцівської ОТГ Марія Дискант додає, що зміни наступають там, де їх роблять.

“Країна – це кожен із нас. Ціна успіху великої перемоги залежить від кожного із нас. За 4 роки ми зробили більше, ніж за попередніх 20 років разом узятись”, – додає Дискант.

Відтак, мери міст та голови ОТГ підтримали кандидата на пост Президента України чинного Главу держави Петра Порошенка.


Социальные комментарии Cackle