09.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Малий та середній бізнес Львівщини отримав підтримку на понад 112 млн грн

Малий та середній бізнес Львівщини отримав підтримку на понад 112 млн грн

На сьогодні центри зайнятості опрацювали майже 17 тисяч пакетів документів для розгляду щодо виплати допомоги з часткового безробіття. Сума фінансової підтримки малого та середнього бізнесу - понад 112 млн. грн. 

Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

- Особливої уваги сьогодні потребують приватні підприємці, бо від них великою мірою залежить збереження і примноження нашої економічної достатності. На період карантину для них ввели певні податкові обмеження і пільги. Їх звільнили від сплати пені, тимчасово скасували штрафи. Ввели мораторій на податкові перевірки та ряд інших пом'якшувальних заходів. Багато їхніх працівників втратили роботу на час карантину, і їм потрібна допомога з часткового безробіття. Львівщина - одна з тих областей, які найкраще в Україні справилися із цим завданням, - зазначив очільник області.

Нагадаємо, що Трускавецька міська рада звільнила від сплати єдиного податку фізичних осіб-підприємців першої і другою групи, діяльність яких заборонена під час карантину. Нульовий податок встановлено лише на 2 місяці – квітень-травень.

Таке рішення сесії міськради начальник фінансового управління Микола Федоричак пояснив тим, що держава надала допомогу по частковому безробіттю роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва. Отже підприємці з цих коштів можуть сплатити єдиний податок.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle