12.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Львівська область об’єдналася, щоб посадити мільйон дерев з Україною

Львівська область об’єдналася, щоб посадити мільйон дерев з Україною

Попередньо загальноукраїнську акцію “Мільйон дерев за 24 години” запланували провести 21 березня, у Міжнародний День лісів. Сьогодні у Львівській міській раді меморандум про зобов’язання активної участі у ній підписали представник Львівської ОДА, заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод, міський голова Львова Андрій Садовий, головний лісівник Львівщини Анатолій Дейнека, а також представники організаторів - всеукраїнського проєкту “Озеленення України”. 

Участь у спільній пресконференції взяли: генеральний директор Національного проєкту “Книга рекордів України” Анна Крисюк, голова міської ради Львова Андрій Садовий, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека та президент бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

Юрій Холод наголосив, що на Львівщині є чудові саджанці, які приймаються, і вони будуть надані учасникам акції. мільйон саджанців різних дерев щороку вирощуютьу Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі у Брюховичах. Це унікальний об’єкт на теренах області, де вирощують посадковий матеріал у спеціальних контейнерах, які мають 100-відсоткову приживлюваність. Це саджанці з найкращою генетикою”, - зазначив Юрій Холод.

Також заступник голови ЛОДА наголосив на важливості того, що до акції долучаються міста.

- Цього року на Львівщині ми зобов’язуємося посадити 250 тисяч дерев за добу. Минулого року в межах власної ініціативи ми за 8 годин висадили 78 тисяч дерев. Цього року ми вдячні організаторам і раді долучитися до всеукраїнського проєкту. Ведемо переговори і маємо вже великі результати: акцію підтримають різні виші, підприємці, поліція. Люди об'єднуються довкола великої цілі, - зазначив один із партнерів ініціативи від Львівщини голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин. 

Нагадаємо, головними організаторами ініціативи “Мільйон дерев за 24 години” є директор Національного проєкту “Книга рекордів України” Анна Крисюк та президент бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук. Партнерами в нашій області вже зголосилися бути Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, ГО “Спадщина.UA”, CENTER Eco Consulting, підприємці, виші та різні установи регіону.


Социальные комментарии Cackle