24.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Львівщина під прицілом всеукраїнських ЗМІ: туристичний прес-тур «Мандруй Україною» пройшов містами та курортами нашого регіону

Львівщина під прицілом всеукраїнських ЗМІ: туристичний прес-тур «Мандруй Україною» пройшов містами та курортами нашого регіону

Прес-тур Львівською областю відбувався за ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та офісу Президента в період з 21 по 22 липня. Представники засобів масової інформації ознайомилися з туристичними та курортними ресурсами Львівщини, інформує прес-служба ЛОДА.

Програма прес-туру включала відвідини: бальнеологічний курорт Трускавець - Урич - Волосянка – Климець – Плав’я - Дрогобич – Львів.
   
Представників ЗМІ ознайомили із ключовим логістичним гірським проектом «Мале Карпатське коло», реалізація якого допоможе збільшити туристичні потоки до трьох карпатських областей та створить комфортні умови для подорожей.

- У нас були дуже активні та інтенсивні дні роботи. Переконана, що журналісти донесуть ключовий меседж про основні туристичні дестинації Львівщини - зручна логістика, якісне дорожнє покриття, безпечні та унікальні туристичні продукти! Якісний сервіс, мінеральна лікувальна вода Нафтуся, Урицькі скелі та середньовічні реконструкції, відвідини пам’ятки ЮНЕСКО, смачна карпатська кухня, дегустація кави з сіллю, дощ та драйв під час підйому на квадроциклах до межі областей, - усе в комплексі доповнювало емоційний баланс наших гостей-журналістів!, - підсумувала прес-тур «Мандруй Україною» начальниця управління туризму і курортів Львівської ОДА Наталя Табака.


Вже в найближчий час вийдуть промоційні сюжети про туристичні та курортні пропозиції та принади Львівщини на всеукраїнських телеканалах. Там зазначимо має бути відеоконтент  про Трускавець та Дрогобич.
 

- Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму, а нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам. Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поруч із культурним, релігійним, природним туризмом маємо усі ресурси для розвитку туризму медичного, екологічного, гастрономічного. Не можна залишити поза увагою реалізацію Проєкту «Мале Карпатське коло», який має на меті створення унікального туристичного карпатського маршруту, що об'єднає в собі населені пункти на межі трьох карпатських областей: Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської,кг - зазначив під час зустрічі і журналістами голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

12-03-28-_1595576053_613x321.58429319372_3_0.jpeg

Социальные комментарии Cackle