10.09.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Львівщина отримала від НСЗУ понад 269 млн грн за надання медичної допомоги хворим на COVID-19

Львівщина отримала від НСЗУ понад 269 млн грн за надання медичної допомоги хворим на COVID-19

Львівська область на третьому місці серед регіонів країни за сумою виплат від Національної служби здоров'я України. За квітень-серпень 104 заклади спеціалізованої та екстреної медичної допомоги регіону отримали понад 1,7 млрд гривень, - інформує пресслужба ЛОДА. 

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього, 362 медичні заклади областей західної України отримали понад 1,5 млрд гривень. 

-П’ять місяців з початку змін у спеціалізованій медичній допомозі - це дуже короткий термін. Але уже зроблено дуже багато - гроші за пацієнтом пішли в усі районні, міські та обласні лікарні. Звісно, усім нам хотілося б, щоб зміни відбувалися швидше та помітніше і для пацієнтів, і для лікарів. Але прогрес - це не питання швидкості, а питання напрямку. І ми взяли правильний напрямок і рухаємося далі. Попри проблеми та складнощі. Нам випала можливість змінити нашу країну. І ми повинні цією можливістю скористатися, - зазначила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця. 

Загалом, Івано-Франківська та Львівська область є лідерами щодо отриманих від НСЗУ коштів за надання медичної допомоги хворим допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на ньогo. Івано-Франківщина отримала понад 278 млн грн, Львівщина – понад 269 млн грн. 

Також Львівщина є лідером серед цих регіонів (і на четвертому місці серед областей країни) за веденням електронних медичних записів в ЕСОЗ загалом створено понад 2,69 млн е-медзаписів, а також за кількістю створено е-направлень - майже 568 тисяч. 

Аптечні заклади Львівщини, серед регіонів країни, отримали найбільше коштів у рамках програми реімбурсації “Доступні ліки” - понад 78,4 млн грн.


Социальные комментарии Cackle