11.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Львівщина лідирує за кількістю смертельних ДТП

Львівщина лідирує за кількістю смертельних ДТП

У 2018 році внаслідок ДТП у Львівській області загинуло 292 людини. Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський, пише - Status Quo з посиланням на Дивись.info

«Львівська область з року в рік посідає перше місце по смертності у ДТП. У 2018 році загинуло 292 особи. 50 кримінальних правопорушень цієї категорії вчинені у стані алкогольного сп’яніння. Управлінням патрульної поліції у 2018 році складено 2814 протоколів за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. З них закрито 459 у звязку з недоведеністю, 220 повернуто на доопрацювання. Хотів би почути пояснення керівника патрульної поліції з приводу неякісного складання адмінпротоколів», – заявив прокурор області.

На його думку, потрібно залучати до вирішення проблеми органи виконавчої влади, проектні інститути у сфері дорожнього господарства, враховувати досвід країн ЄС щодо будівництва доріг в об’їзд населених пунктів, з облаштуванням острівців безпеки.

Социальные комментарии Cackle