08.07.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

«Львівобленерго» поверне Дрогобицькій міськраді майже 300 тисяч гривень

«Львівобленерго» поверне Дрогобицькій міськраді майже 300 тисяч гривень

Платитимуть за недобросовісне користування землею

З липня 2019 року Дрогобицька міська рада уклала з ПрАТ «Львівобленерго» три договори про добровільне повернення міськраді 283 922,79 гривень. Про пише видання Galnet.

Усе через те, що «Львівобленерго» самовільно, без належних на це підстав, користувалось земельними ділянками Дрогобиччини. Так, бюджет міста недоотримував значну суму орендної плати за користування трьома земельними ділянками, повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

«Повернення громаді Дрогобича 283 922,79 грн - це успішний результат, в основі якого лежить розуміння керівництва ПрАТ «Львівобленерго». Також позитив є в тому, що це спірне питання вирішено в позасудовому порядку за принципами доброзичливості та взаєморозуміння. Сподіваємось, що цей приклад буде спонукати всіх недобросовісних користувачів земельними ділянками до позасудового вирішення питань відшкодування завданих збитків громаді Дрогобича, уникаючи додаткових витрат на судовий процес та сплату виконавчого збору», - прокоментував заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Социальные комментарии Cackle