30.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині розпочали зйомки фільму «Легенда Стрия»

На Львівщині розпочали  зйомки фільму «Легенда Стрия»

В області стартують зйомки історичного фільму «Легенда  Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю», інформуєпрес-центр ЛОДА. 

Автори ідеї та партнери майбутньої стрічки уже дали брифінг у Львівській ОДА.

Події фільму перенесуть глядачів в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия.

- Це захоплююча повість про  надзвичайну долю сина саксонського лицаря,  що опиняється на Галичині. Який втратив батька і мати, титул і багатство  та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти  своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність, - розповів автор ідеї і проекту Юрій Комарницький.

лс2.jpg

Від 2016 року У Львівській ОДА діє програма підтримки регіонального кінематографу. За цей час вдалось відзняти десятки стрічок, серед яких найвизначнішими є «Король Данило», «Незламні», «Дрогобицька Голгофа».

Мета фільму – прославити наш край, його тисячолітню захоплюючу  історію,  працьовитих та патріотичних мешканців.

- Ідея проекту у тому, що ми всі разом, самі робимо і творимо сучасну історію краю і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Це перший і унікальний проект у цьому жанрі. Він на віки прославить та залишить свій слід у історії всіх хто долучився до його реалізації.  Фільм дозволить гідно представляти наш регіон на теренах України та світу, - розповів начальник Стрийського міського відділу культури Богдан Бойко.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 30 липня по 25 вересня 2020 р. Локаціями для картини будуть Сколівщина, м. Стрий, береги р. Стрий, м. Моршин, с. Підгірці,  с. Розгірче Стрийського району,  Олеський замок, фортеця Тустань.

лс3.jpg

Социальные комментарии Cackle