11.12.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Хто як працює, так і отримає: Дрогобич подав 128 проєктів на конкурс місцевих ініціатив, Трускавець – 27

Хто як працює, так і отримає: Дрогобич подав 128 проєктів на конкурс місцевих ініціатив, Трускавець – 27

Минулого тижня завершилась реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив.
 
Дрогобич подав 128 заявок, з яких конкурсна комісія відібрала для розгляду 113, а Трускавець лише 27 проєктів, з яких один «Придбання скульптур з метою популяризації культурно-історичної спадщини м. Трускавець» - відхилено. Серед проєктів від Трускавця  цьогоріч вперше є заявки від об’єднаннь співвласників багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, що обласний конкурс підтримки місцевих ініціатив проводиться щороку – у ньому можуть брати участь проєкти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами, або подані громадськими  організаціями, ініціативними групами, ОСББ, благодійним фондами.

Конкурс є хорошою можливістю залучити для реалізації тих чи інших потреб на місцях додаткові кошти. Трускавець такою можливістю нехтує – місцеві чиновники вкотре продемонстрували, що нездатні напрацювати достатньо конкурентноздатних проєктів.

У результаті місто знову буде позбавлене мільйонних інвестицій! На відміну від міст-сусідів! Понад 6,19 млн грн отримав з обласного бюджету цьогоріч Дрогобич завдяки перемозі поданих проектів, Борислав – 2, 53 млн грн, а Трускавець залучив «копійки» - 0, 52 млн грн.

Як відомо, проектні заявки на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку та з обласного бюджету готує й подає управління розвитку міста Трускавецької міськради, яке очолює Наталія Скибак. Чиновниця отримує платню коштом платників податків, однак про ефективну діяльність цієї структури, як бачимо, говорити не доводиться.

Й «аргументи» місцевих чиновників, що начебто у Трускавця менше шансів отримати перемогу у конкурсі через те, що бюджет міста є профіцитним, тобто дохідна частина перевищує видаткову – є нікчемними спробами оправдати свою бездіяльність. Для прикладу Львів, бюджет розвитку якого перевищує 2, 5 млрд грн, активно подається до участі – цього року зареєстровано 144 проєкти від міста Лева. 

А загалом на конкурс подано 2 170 заявок, перелік потенційних переможців, визначених експертною комісією, буде оголошено до 18 лютого 2020 року.

Ольга КУЦ

Фото з facevook стррінкм ДМР

Социальные комментарии Cackle