19.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

«Карітас» проведе благочинну лотерею. За вилучені кошти нагодує потребуючих та роздасть продуктові набори

«Карітас» проведе благочинну лотерею. За вилучені кошти нагодує потребуючих та роздасть продуктові набори

Благодійний фонд «Карітас» розгорнув нову акцію – благочинну лотерею «Молодь з особливими потребами допомагає в боротьбі з пандемією». Суть акції проста: молоді люди з особливими потребами із Центру "Дивовижні долоні" створили кілька чудових лотів – картини та образи, вишиті власноруч бісером.

Придбавши лот, жертводавець зробить не просто добру справу, а й допоможе потребуючим. За словами піар-менеджера БФ Уляни Яжик, за виручені кошти з лотереї 26 травня «Карітас» приготуєм 50 гарячих обідів для безхатченків та роздасть 40 продуктових наборів людям та сім’ям, які через пандемію коронавірусу і затяжний карантин опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Правила участі в лотереї прості:  вартість одного лотерейного квитка – 30 гривень. Кошти слід перерахувати (за бажанням можна й більше) на картку БФ 5168 7554 4716 5305 до 23.00 год 25 травня.  Відтак в коментарях спільноти про благочинну акцію на сторінці Фейсбук, слід прикріпити скрін або фото про оплату. За кожні 30 гривень учасник отримуєте лотерейний номер.  Відтак розіграш творчих робіт за номерами лотів буде проведено 26 травня о 15.00 у прямому ефірі на Фейсбук сторінці організації БФ «Карітас СДЄ УГКЦ».

Переможців лотереї поінформують про спосіб отримання призів індивідуально.

У «Карітасі» наголошують - до доброї справи може долучитися кожен охочий. Спільна благодійність допоможе потребуючим пережити затяжний карантин, який викликав матеріальні труднощі в низки сімей.

 

Наталя Зелена

 

Социальные комментарии Cackle