31.01.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

«Карітас» організовує акцію «Благодійні запусти»! Вилучені кошти підуть на спорудження хоспісу для безхатьків

«Карітас» організовує акцію «Благодійні запусти»! Вилучені кошти підуть на спорудження хоспісу для безхатьків

З думкою про безпритульних та самотніх людей! Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ має на меті реалізувати масштабний проєкт: спорудити на Дрогобиччині хоспіс «Дім імені Владики Юліяна». 

Двері цієї установи будуть відчинені для безхатьків, тих, які долею випадку залишилися просто неба та без підтримки рідних, а ще потребують медичної допомоги. Як повідомила pr-менеджер «Карітасу» Уляна Яжик: хоспіс постане на території центру «Наша хата», який багато троків поспіль успішно функціонує та розташований у селі Рихтичі. Там сьогодні свій прихисток знайшли люди, які опинилися на вулиці, однак хочуть змінити своє життя, тож вчаться жити заново: позбулися шкідливих звичок, ведуть господарство та підтримують один одного.

Та от останнім часом виникла потреба розширити діяльність спільноти, тож «Карітас» розпочав будівництво хоспісу. На території майбутнього хоспісу планують розгорнути і медпункт, щоб надавати допомогу своїм підопічним. Проєкт новобудови дороговартісний – для завершення будівництва треба 10 млн грн, а щоб накрити будівлю, яка вже частково споруджена, потрібно 800 тис грн. Таких коштів «Карітас» немає.

Тож в організації вирішили влаштувати акцію «Благодійні запусти», яка запланована на 29 лютого. Локація заходу – реколекційно-просвітницький центр «Еммануїл» поблизу Дрогобича. На заході звучатиме вишукана музика, співатимуть професійні гурти та виконавці, проходитиме благодійний аукціон, програма заходу формується, оголосимо її згодом. Вилучені кошти з благодійного вечора за вихідні квитки (вартість 1500 грн, їх можна придбати в «Карітасі» за адресою вул. Чорновола, 4) будуть скеровані на будівництво хоспісу.

Окрім того, у «Карітасі» закликають небайдужих жертводавців долучатися до доброї справи, якщо хтось має можливість допомогти будівництву хоспісу можна будматеріалами. Також свою пожертву в розбудову хоспісу можна скласти, придбавши паперові «цеглинки»  номіналом  100, 200, 500 чи 1000 грн.  «Цеглинки» можна придбати в БФ «Карітас СДЄ» за адресою: м. Дрогобич, Чорновола, 4. За кожну людину, яка робить посильну жертву та допомагає зреалізувати такий важливий проект, священики єпархії молитимуться.

У «Карітасі» вірять – спільними зусиллями хоспіс для безхатьків на Дрогобиччині таки постане! Він стане затишною оселею для  знедолених людей. 

Пожертви на добру справу можна також здійснювати:

1.  За допомогою опції liqpay за посиланням в коментарях вказати «Подячні відвідини».

2. На розрахунковий рахунок з позначкою «Подячні відвідини» р/р UA50 325365000000   2600801160264     ЄДРПОУ 26268852, одержувач БФ Карітас СДЄ УГКЦ

3. Принести в приміщення БФ «Карітас» у Дрогобичі на вул. Чорновола 4.

 

Наталя Зелена 


Социальные комментарии Cackle