09.07.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Кандидати паразитують на гучних обіцянках, я ж - за реальні вчинки! - Михайло Задорожний

Кандидати паразитують на гучних обіцянках, я ж - за реальні вчинки! - Михайло Задорожний

Депутат Львівської обласної ради трьох скликань Михайло Задорожний на позачергових парламентських перегонах балотується в 121 виборчому окрузі. Кілька днів тому кандидат скликав прес-конференцію для журналістів, на якій поділився своїм баченням змін на Дрогобиччині у разі його обрання до парламенту. За словами Михайла Задорожного, своїм першочерговим завданням бачить комунікацію з  представниками  місцевого самоврядування на предмет моніторингу їхньої думки щодо змін у законодавчій базі, які б полегшити життя краянам на місцях.

- Зараз чимало кандидатів, які балотуються у нашому окрузі, як під копірку обіцяють створити нові робочі місця в регіоні, відновити роботу промислових заводів-гігантів, тощо. Це лише гучні обіцянки, на яких вони паразитують. Потрібно дивитися реально на стан справ: зазвичай, заводи, які колись функціонували, давно передані у приватні руки. То що ж ви обіцяєте людям?! Робота депутата, делегованого від Дрогобиччини до парламенту, має полягати у тісній комунікації із громадою та бути зосередженою на донесенні проблем регіону до вищих ешелонів влади, чіткій позиції щодо підтримки законів на благо громади, тощо, - розповідає пан Задорожний.

На переконання кандидата, у разі його перемоги на виборах бачить себе в комітетах Верховної ради з питань місцевого розвитку, чи ЖКГ або ж у сфері дорожньої політики, бо переконує – любить працювати із конкретним фактажем та проблемами, які потребують вирішення, а не займатися пустослів’ям. А ще активний учасник виборчих перегонів обіцяє працювати над зміцненням національно-патріотичного курсу держави, бо впевнений – без рідної мови та культури країна  приречена на невдачі.

З особливим ентузіазмом Михайло Задорожний розповів, що зумів зреалізувати за роки депутатства в обласній раді. «Мені вдалося пролобіювати виділення 480 млн грн на інфраструктуру Дрогобиччини! Реалізовані масштабні проекти по ремонту доріг, підтримка освіти, медицини, культури, ЖКГ, соціальна сфера тощо», - наголошує пан Задорожний.

Має чіткі бачення кандидат і по актуальних питаннях регіону. До завдань, які потрібно вирішити першочергово, Михайло Задорожний відносить екологічні проблеми Борислава й Стебника. А Дрогобичу слід  активніше взятися за розвиток туризму.

МЗ2.jpg

- На жаль, Дрогобичу слід зрозуміти, що наразі за помахом жодної чарівної палички місто не стане потужним промисловим центром, як це було колись. Тому слід активно рухатися у сторону туризму та розвивати його. Тим паче під боком маємо два чудові курорти – Трускавець та Східницю. Слід продовжити будівництво нових доріг через гірські масиви, які б з’єднували наш край із новими місцями рекреації, - переконує пан Задорожний.

Що стосується Трускавця, то в курортному місті актуальним є питання створення майбутньої ОТГ - мова йде про так званий «Великий Трускавець» до якого мають увійти п’ять сіл. Михайло Задорожний каже – у своїх наявних межах Трускавець вже «задихається», тому нові землі йому потрібні. У селах, які можуть створити з оздоровницею ОТГ, слід розвивати зелений туризм, гольф-поля тощо.

На запитання журналістів: як співпрацюватиме із чинною владою, пан Задорожний, який балотується від партії «Європейська солідарність», каже: тут все просто - хоч він і є висуванцем опозиційної до чинного президента сили, але вважає, що потрібно чітко розділяти політику та економіку. Якщо в питаннях політичних, мовних, культурних чи стратегічних він ніколи не поступиться своїми принципами та принципами фракції, до якої ввійде, то в економічних питаннях всі депутати повинні працювати для розвитку України. 

На завершення прес-конференції Михайло Задорожний повідомив: штаби двох кандидатів цими днями вдалися до чорних піар-технологій – почали поширювати про нього фейкову інформацію та погрожувати. Як наслідок, пан Задорожний звернувся у правоохоронні органи. Кандидат переконаний: якщо його поливають брудом, то це означає, що сприймають його як сильного суперника. А ще пан Задорожний вірить – виборець сьогодні розумний і зробить усвідомлений та правильний вибір 21 липня.

Наталя ЗеленаСоциальные комментарии Cackle