11.02.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Без масовки – ніяк! У Дрогобичі на зустріч з Тимошенко звезли людей десятками автобусів

Без масовки – ніяк! У Дрогобичі на зустріч з Тимошенко звезли людей десятками автобусів

Політичне дежавю: 11 лютого кандидат в президенти Юлія Тимошенко завітала у Дрогобич. Зустріч із політиком була запланована на 12.00 год, тобто сам пік робочого понеділка. Незадовго до приїзду леді Ю в Дрогобичі місцеві мешканці та журналісти зафіксували на вулицях понад 50 автобусів, набитих людьми. У синіх куртках із іменем політика та із плакатами передвибочих обіцянок пані Тимошенко, люди згуртовано колонами рухалися в сторону майдану Шевченка, де і була запланована зустріч. Виходить, що на передвиборчу агітацію до Дрогобича Юлія Володимирівна прибула не сама, а із своєю масовкою. Як зауважили в соціальних мережах місцеві мешканці, у той час, коли дрогобичани сумлінно працюють – «проплачені люди» створюють гарну картинку для відео на зустрічі із леді Ю. Так Сергій Попіл в мережі Фейсбук зазначив: «Треба написати тепла зустріч із своїми гастролерами, могли б і десь інше зустрітися, а то бідні більше , ніж пів сотні автобусів гнали до Дрогобича», кепкує дорисувач.

ком1.jpg

ком2.jpg

Як зазначають дрогобичани – приїзд пані Тимошенко в їхнє місто вчергове засвідчив, хоч Юлія Володимирівна і веде мову в своїй передвиборчій програмі про «новий курс», однак в виборчій гонці послуговується «комуністичними методами» - зганяє людей на зустріч із собою.

ком3.jpg

Журналіст Олег Дьорка, коментуючи ситуацію у відосюжеті «Варто - Галицькі Новии», зазначив, що вона нагадала йому події на Майдані, коли привозили людей, які підтримували Януковича.Із Дрогобича пані Тимошенко вирушила до Трускавця. Зустріч у місті-курорті леді Ю анонсованої не була, вона відбулася у санаторії «Карпати» яким керує Лев Грицак, екс-очільник місцевих регіоналів, а нині прихильник «Батьківщини». Зустріч організували для обмеженого кола обраних людей, тому дописувачі Фейсбук нарекли її «сходнячком».

Вікторія Утрин 

ск.jpg

ком4.jpg


Социальные комментарии Cackle