27.08.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Електромобілі забезпечать туристам нові й цікаві екскурсії Трускавцем, Дрогобичем та Бориславом

Електромобілі забезпечать туристам нові й цікаві екскурсії Трускавцем, Дрогобичем та Бориславом

Трускавець бере участь у конкурсі Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області «Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав». Бюджет проєкту становить понад 1млн 800 тис гривень. 

У конкурсі беруть участь громади з усієї Львівщини, але переможе лишень один проєкт, голосувати повинні мешканці та усі, хто вболіває за туристичну привабливість своїх міст.

«Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав» - спільний проєкт Трускавця та міст-сусідів. Проєкт розроблявся в рамках співпраці та для підвищення туристичної привабливості та збільшення туристичних потоків у Трускавець, Дрогобич, Борислав. За умовами проекту - передбачено придбання трьох туристичних електромобілів для Трускавця, Дрогобича та Борислава.

Підтримати цей проєкт можна за посиланням. Голосування відкрите до 4 вересня.

Голосувати можуть мешканці Львівської області, які досягли віку 16 років, зареєструвавшись на платформі через системи ідентифікацій особи BankID, MobileID чи ЕЦП (на платформі є покрокова відео-інструкція входу та реєстрації для голосування.

Також свій голос за проєкт можна віддати і в ЦНАПах Львівської області, зокрема і Трускавця за адресою вул. Бориславська, 1 з паспортом громадянина України.

Социальные комментарии Cackle