23.05.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

«Екопарк студентський» Дрогобицького педуніверситету, увійшов до природно-заповідного фонду Львівщини

«Екопарк студентський» Дрогобицького педуніверситету, увійшов до природно-заповідного фонду Львівщини

Природно-заповідний фонд Львівщини поповнився трьома новими об'єктами місцевого значення - двома пам'ятками природи «Екопарк студентський» (0,3434 га) і «Парк Короля Данила» (0,2237 га) та ботанічним заказником “Двірцівський”(63,9 га). Відповідне рішення ухвалили на сесії Львівської обласної ради.

Про це повідомила  прес-служба ЛОДА.

На території області функціонує 384 території та об’єкти природно-заповідного фонду, загальною площею 170,9 тис. га, що складає 7,8 % від площі території області. Цей список поповнили нові об’єкти.

Ботанічний заказник місцевого значення “Двірцівський”, створений на території Сокальського ДЛГП «Галсільліс» з метою збереження та відтворення унікальних фітоценозів рідкісних та зникаючих видів місцевої флори, підтримання біорізноманіття регіону.

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва у центральній частині м. Судова Вишня – важливий садово-парковий об’єкт, який потребує збереження та відновлення.

Дендрологічний парк місцевого значення «Екопарк студентський» створено на території Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (без вилучення територій у землекористувача) з метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання. На території, що відведена під дендрологічний парк місцевого значення «Екопарк студентський» зростає понад 75 видів флори, з них: 18 видів дерева та кущі, решта - трав’янисті рослини.

Дендропарк розташований на ділянці, прилеглій до навчального корпусу біолого-природничого факультету, площею 0,3434 га за адресою м. Дрогобич, вул. Шевченка 23. Територія дендропарку належала до будинковолодіння вілли бургомістра Дрогобича Раймунда Яроша – засновника і власника нині відомого бальнеологічного курорту Трускавець.

Социальные комментарии Cackle