18.08.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Дрогобиччина прийматиме чемпіонат України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція»

Дрогобиччина прийматиме чемпіонат України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція»

Упродовж 4-6 вересня на території Дрогобицького району відбудуться  V і VI етапи чемпіонату України з гірських перегонів 2020 «Гран Прі Трускавця». Опісля, 11-13 вересня  Львівщина прийматиме ІІІ етап чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція».

Про це інформує пресслужба ЛОДА. 

Гірські перегони «Гран Прі Трускавця» традиційно проходитимуть в курортному місті із показом автомобілів, учасників змагань. Довжина траси складатиме близько 3 км, перепад висот – від 50 до 200 м. Гірські перегони – це автомобільні змагання, які складаються з декількох підйомів дорогою загального користування з великим перепадом висот, спеціально перекритою для іншого транспорту. Традиційні змагання з гірських перегонів відбуваються на перевалі Борислав – Східниця з 1997 року. Очікується участь 25 автомобілів з 9 областей України.

Із попередньою програмою змагань «Гран Прі Трускавця» можна ознайомитись тут.

Заїзди ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція» триватимуть 2 дні, загальна довжина маршруту близько 300  кілометрів, з них 130 км спецділянок з гравійним покриттям за маршрутом:  Борислав - Східниця - Новий Кропивник - Ластівка - Ісаї - Жданівка - Старий Кропивник, а також презентаційний заїзд вулицями Борислава. У змаганнях очікується участь близько 25 екіпажів (50 осіб) з України. Змагання проводяться відповідно до вимог Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA) згідно з регламентом, який затверджується Автомобільна Федерація України.

Із попередньою програмою ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція» – тут.

Організаторами змагань виступають: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний Автомобільний клуб. 

Організатори дійства запевняють - автоперегони відбудуться лише за умови незмінної епідситуації у області, якщо ж ситуація із поширенням коронавірусу у регіоні погіршиться – змагання перенесуть.

Социальные комментарии Cackle