21.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть відкрити для легкового транспорту – останнє слово за ЛОДА

Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть відкрити для легкового транспорту – останнє слово за ЛОДА

21 травня у Трускавці відбулося чергове сесійне засідання. Депутати провели його плідно, розглянули понад 70 питань. Серед наболілого – відновлення транспортного сполучення до курортного міста та старт туристичного сезону. Приваблювати відпочивальника в оздоровницю мають намір помірними цінами на проживання в санаторіях, так заявили чимало депутатів, які дотичні до туристичного бізнесу в місті.

Готельєри кажуть – готові надавати 20% знижки на проживання, лиш би туристи їхали в Трускавець. Оскільки економіка, бізнес оздоровниці та наповнення бюджету міста на пряму залежить від туристичних потоків в курорт. Та от на шляху до успішного туристичного сезону Трускавця є кілька перешкод – поки що не відновлено залізничне сполучення. За останньою інформацією «Укрзалізниця» планує поступово відновлювати рух потягів Україною з перших чисел червня.

Негативним фактором для курортну вилилося і закриття дороги Дрогобич-Трускавець. Це відбулося ще 21 березня, відповідне рішення затвердила комісії ТЕБ і НС Львівської області. Дорогу визнали небезпечною. Виною цьому пустоти, які проходять поруч в цьому районі. За словами низки трускавецьких депутатів – допоки не стартувало будівництво нової обїзної дороги до курорту, слід думати про відновлення наявного транспортного сполучення із курортом.

За словами мера Трускавця, на рівні Львівської облдержадміністрації піднімається питання про розблокування дороги Дрогобич-Трускавець. «Якщо ЛОДА дозволить відкрити дорогу - то з однією умовою, нею матимуть право курсувати лише легкові автомобілі», - зазначив очільник міста.
Депутати кажуть – підтримують і таке рішення, оскільки без швидкого сполучення з містом та, зважаючи на затяжний карантин – туристичний сезон в оздоровниці може бути вкрай тяжким. Тому ситуацію слід рятувати.

Додамо, 8 травня оголошено відкриті торги «Будівництво автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна. Стартова ціна 239,4 млн грн, відрізок 5,6 км. Замовником є Служба автомобільних доріг Львівської області. Однак, науковці застерігають – нова дорога, яку хочуть прокласти через територію Модрич є ще більш небезпечною, ніж існуюча.

Ірина Романова


   
Социальные комментарии Cackle