29.11.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Трускавці пропонують пройти безкоштовне обстеження

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Трускавці пропонують пройти безкоштовне обстеження

Кампанія, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, стартувала 25 листопада і триватиме до 16 грудня. В рамках цієї акції медики закликають трускавчан пройти безкоштовне обстеження, а саме отримати консультацію та здати тест на ВІЛ-СНІД. Обстеження в курортному місті можна і слід здійснити в свого сімейного лікаря або терапевта чи педіатра, а також в кабінеті «Довіра», що у місті Львові на вулиці Лисенка, 45.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають  шорічно 1 грудня. Головна його мета - звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ-СНІДу. За даними ООН, поширення Віл-СНІДу в усьому світі трішки сповільнилося, однак це не стосується України. Щодня в Україні реєструють 48,5 випадків захворюваності на ВІЛ-інфекцію. Так у лютому цього року в Україні офіційно зафіксували 1 498 нових випадків ВІЛ-інфекції, у 713 пацієнтів діагностовано СНІД, а 296 людей померло від цієї недуги. Загалом із 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 336 609 випадків ВІЛ-інфекції, це серед людей, які обстежилися, чимало випадків є прихованими. З-поміж них у 112 419 пацієнтів діагностовано СНІД, а 48 993 людей померли. Ці дані без урахування відомостей по АР Крим із 2014 року і частин територій Донецької та Луганської областей із 2015 року. Загалом в усьому світі з ВІЛ-інфекцією сьогодні  живе близько 37 млн людей.

Тестування на ВІЛ - важлива складова турботи про своє здоров’я. Оскільки рання діагностика та лікування – шлях до врятованого життя, наголошують медичні фахівці.

Ірина Романова


Социальные комментарии Cackle