19.06.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

До війська із Львівщини уже відправили 237 призовників

До війська із Львівщини уже відправили 237 призовників

Станом на 19 червня із Львівщини до Збройних сил України відправили 237 юнаків. Про це повідомив військовий комісар Львівського обласного комісаріату Олександр Тіщенко, - зазначає Galnet.

Перша відправка призовників у навчальні центри відбулася без зривів. Усі майбутні військовослужбовці пройшли тестування на COVID-19, недужих не виявлено.

- Військовослужбовці строкової служби до участі в операції обєднаних сил (ООС) не залучаються, тож батьки можуть бути спокійними. Призвані юнаки будуть знаходитися у місцях постійної дислокації частин. Хочу подякувати юнакам, які самостійно з’явилися у військомати, щоб виконати свій Конституційний обовязок, - зазначив Тіщенко.

Також військовий комісар звернувся до тих призовників, які ухиляються від служби. 

- За ухиляння від призову на військову строкову службу передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність, - наголосив Тіщенко.

До слова, у межах цієї призовної кампанії до війська із Львівщини має бути скеровано 730 осіб. 252 служитимуть в ЗСУ, 415- у Національній гвардії, 48 – у Державній прикордонній службі, 25 – у Державній службі спеціальних перевезень.

Социальные комментарии Cackle