03.12.2019 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Данилко Грицик з Борислава потребує підтримки небайдужих: хлопчика чекають на лікуванні у Словаччині

Данилко Грицик з Борислава потребує підтримки небайдужих: хлопчика чекають на лікуванні у Словаччині

Історію Данилка Грицика з Борислава, який  виборює шанс на своє одужання із самого народження,  «Джерела Трускавця»  уже розповідали. Хлопчик з’явився на світ передчасно - на 36-ому тижні вагітності з вагою 2600 гр, зростом 49 см. Та найгіршим було те, що в малюка діагностували букет хвороб - гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС та судомний синдром.

З того часу Данилко  росте та розвивається із затримкою фізичного та психомоторного розвитку. «Завдяки небайдужим Данилко цієї весни вже пройшов курс лікування і він дав йому гарний результат: хлопчик зміцнів, почав сідати, ставати на ноги, набрав у вазі, величезний крок вперед відбувся в розумовому розвитку дитини. Днями Данилко заговорив і сказав своє перше слово – «мама», - розповідає волонтер, що опікується сім’єю, Наталія Гайдер із Трускавця.

Однак допомоги небайдужих дитина потребує Й надалі. Данилка  чекає  повторний курс лікування. Клініка «Adeli» (Словаччина) чекає хлопчика і дає великі шанси на його одужання. Тому рідні звертаються до усіх нас та просять про фінансову допомогу. На сьогоднішній день зібрано  138 125 грн з необхідних 220 тисяч. Наталія Гайдер  зазначає, збір коштів для Данилка останнім часом рухається дуже повільно, однак  усі вірять, що після Нового року хлопчик таки поїде до Словаччини на реабілітацію. Для цього потрібно зовсім небагато – пожертвувати кошти на його лікування. Віримо – мрія рідних та й самого Данилка бути здоровим –  таки реалізується.

Пожертви можна здійснити 

Картка мами: 5168 7573 6270 9505 (Приватбанк, Марта Грицик)

Телефон для зв’язку: (093) 746-25-51

 

Наталя Зелена 
Социальные комментарии Cackle