01.07.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Боротьба з нелегальними АЗС на Львівщині: вилучено 594 тонн пального, відкрито 28 кримінальних проваджень

Боротьба з нелегальними АЗС на Львівщині: вилучено 594 тонн пального, відкрито 28 кримінальних проваджень

Сьогодні відбулась нарада з дотичними структурами щодо роботи у боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території області, - інформує пресслужба ЛОДА. 

- Ми продовжуємо роботу над ліквідацією такого явища, як нелегальні АЗС. Спільними зусиллями необхідно відпрацювати низку об’єктів. Нелегальні АЗС - це не тільки несплачені податки, а й потенційна небезпека для оточуючих, - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. 

Зазначимо, що завдяки співпраці членів міжвідомчої робочої групи, яку створили у грудні минулого року, здійснено понад 350 виїздів щодо можливих місць розташування нелегальних АЗС. 

За підсумками роботи: перевірено – 116 АЗС, оформлено ліцензію – 57, відсутня АЗС за вказаною адресою/демонтовано - 53, зачинено – 6. Також відкрито 28 кримінальних проваджень. Вилучено 594,0 тонн пального на суму 17 025,0 тис гривень, вилучено обладнання на суму 4 200,0 тис грн, у тому числі демонтовано на суму – 1 200,0 тис грн. 

Львівська ОДА звертається до громадян у випадку виявлення об’єктів, які потенційно можуть бути нелегальними АЗС, інформувати департамент ПЕК за номером телефону 299-92-37, або на телефон Гарячої лінії Нацполіції
Социальные комментарии Cackle