25.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

Благодійний фонд «Карітас» відкрив першу соціальну піцерію «Витанія» у Дрогобичі

Благодійний фонд «Карітас» відкрив першу соціальну піцерію «Витанія» у Дрогобичі

Розширили свою діяльність! Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ 24 лютого відкрив першу соціальну піцерію «Витанія». У затишному приміщені, яке за українським звичаєм окропили та поблагословили священики, тепер можна скуштувати улюблену багатьма піцу на будь-який смак.

витанія5.jpg

Як запевняють у «Карітасі» – їхня установа здобула перемогу в конкурсі з визначення інститутів громадянського суспільства, які з допомогою фінансової підтримки обласного бюджету, створили соціальне підприємство. Конкурс проводив департамент соціального захисту населення Львівської обласної адміністрації  в  рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки.

витанія2.jpg

У день відкриття смачною піцою усіх присутніх у «Витанії» щедро пригощали. Відтак піцу тут можна смакувати з друзями та замовити собі на обід в офіс чи додому. Окремо додамо, не так давно БФ «Карітас» відкрив у Дрогобичі перше християнське кафе «Витанія» - тут помірні ціни та смачна домашня кухня. Кафе та піцерія знаходяться за адресою м. Дрогобич, вул. Чорновола,4.

 

Ірина Романова  

витанія3.jpg

витанія4.jpg


Социальные комментарии Cackle