12.02.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

«Айно Файно» - амбітні смаколики з Трускавця або королівство смаку родини Чудіних

«Айно Файно» - амбітні смаколики з Трускавця або королівство смаку родини Чудіних

Правда ж, нема таких людей, які не люблять смакоти з ягід – різноманітні варення, джеми, соуси… А чи пробували ви варення з кульбаби, м’яти або … з соснових шишок? А виявляється, варення можна варити з дуже цікавих інгредієнтів. В нашому рідному Трускавці вже п’ятий рік живе особлива родина, яка виготовляє варення, соуси та чаї виключно з дарів Карпатських гір під торговою маркою «Айно Файно», що з діалектної говірки можна перекласти як «Так добре».

* * *

У 2015 році доля привела молоду маму Олену Чудіну з її синочком Богуславом на лікування в реабілітаційну клініку Козявкіна. Дитина вкрай важко переносила переїзди, тому планували залишитися в Трускавці на півроку і пройти повний курс реабілітації. Але з часом Олена помітила, що не тільки лікування, але й наше цілюще повітря, прогулянки, натуральна їжа, трав’яні збори, мазі з живокосту і живиці мають на сина оздоровчий вплив.

аф3.jpeg

Якось Олена зварила варення з лісових суниць, яке Богуславу дуже сподобалося. Варення викликало фурор і в родичів з Миколаєва. А згодом, майже чарівним чином, Олені потрапив у спадок старий записник з рецептами ґаздині, що куховарила ще за часів Австро-Угорщини. От тоді з’явилися конфітюри з ружі, пелюсток троянди, різноманітні наливки, соуси...

Незвичні поєднання: малина з корицею і часником, полуничний джем з базиліком і м’ятою, смородина з прянощами та багато інших, мама Олена вигадує сама. Також переймає тонкощі роботи з ягодами і травами у наших краян, які охоче з нею діляться рецептурою. Експериментує, поєднує непоєднане, так би мовити. Жінка зізнається, що її рецепти часто – це відгомін цікавого і насиченого дитячого життя, бо побувала з батьками в різних куточках світу і спробувала багато смакоти.

аф1.jpeg

Сировину для свої витворів використовують тільки екологічно чисту. «Обліпиху нам привозять зі Східниці, брусницю і чорницю – з більш високогірних частин Карпат. Трави для чаїв збирають вже перевірені роками люди на карпатських полонинах», – розповідає пані Олена.

Перейти з кухні у формат двох невеликих цехів «Айно Файно» допомогла реклама у Фейсбуці. Олена просто щиро написала про себе і свою справу. Першим трьом коментаторам варення «полетіли» безкоштовно. Люди ділилися враженнями від смакоти, рекомендували іншим. От і закрутилося! Пішли й корпоративні замовлення, великі партії до свят. З Богуслава теж вийшов чудовий помічник. Він активно допомагає мамі з маркетингом і рекламою у свій милий спосіб. Його кумедні короткі відео та дотепні тексти усім дуже подобаються і отримують позитивні теплі відгуки.

аф10.jpg

Набори продукції «Айно Файно» часто везуть за кордон в якості презентів, адже упакування для чаїв та баночки смакоти мають чудовий колоритний вигляд, творчі назви і описи. До речі, в Америку найбільше везуть варення з шишок, бо американці геть не розуміють, як таке можна придумати і зварити. І щоб ще й смачно і корисно.

Олена Чудіна зізнається, що прагне, аби її продукція стала всеукраїнським брендом: «Наша чудова земля дає чудові продукти, то чому б «Айно Файно» не стати народним подарунком, який би достойно презентував Україну за кордоном?». Австрія славиться чаєм «Альпійський луг», Швейцарія – шоколадом і сиром. Може варення, наприклад з сонячної кульбаби, має шанс стати символом Карпат і народним презентом з України?

Щиро хочемо побажати, щоб королівство смаку родини Чудіних вийшло за межі нашої держави і прославило Трускавець. А щоб пришвидшити цю подію, заходимо на сайт, шукаємо у соцмережах, ставимо вподобайки, коментуємо, вибираємо собі смаколики до настрою, запасаємося ароматними карпатськими чаями і чекаємо на весну. До речі, Олена з Богуславом стверджують, що весна в прикарпатському Трускавці дуже схожа на весну в Богемії…

Наталія Куцій

аф7.jpeg

аф5.jpeg

аф0.jpeg

Социальные комментарии Cackle