23.06.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці продовжили карантин. Уряд не дозволив послаблення на курортах Львівщини

У Трускавці продовжили карантин. Уряд не дозволив послаблення на курортах Львівщини

У місті-курорті до 30 червня продовжує діяти заборона на діяльність санаторіїв, дитсадків, закладів харчування з прийманням відвідувачів в приміщеннях, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів.

Таке рішення ухвалила сьогодні, 23 червня,  міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, учора обласна комісія ТЕБ та НС дозволила відновити приміські пасажирські перевезення. Сформовані особливі правила в частині відновлення пасажирських перевезень. Зокрема, заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, кількість пасажирів не може перевищує кількість місць для сидіння.

Аби уникати скупчень людей в транспорті постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 передбачили, що з 22 червня і на період дії карантину робота в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування розпочинається о 8 годині. Щодо інших закладів та підприємств – рекомендують відкриватися не раніше 10:00, працівників радять переводити на дистанційну роботу.

Зазначимо, що у Трускавці, Моршині й Східниці планували послабити карантинні обмеження з 22 червня. Львівська обласна адміністрація підготувала проєкт постанови, яка б дозволяла обласній адміністрації послаблювати карантин в окремих регіонах області, а саме в курортно-рекреаційних осередках. Уряд цю ініціативу схвалив, однак не дозволив  пом’якшити карантин в окремих територіях Львівщини до 30 червня. На цю  дату заплановане  чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Якщо епідеміологічні показники в курортних містах будуть відповідати визначеним нормам – то Трускавець, Моршин й Східниця зможуть запрацювати з відновленням залізничного сполучення.

Вікторія УТРИН


Социальные комментарии Cackle