22.11.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Відвернули серйозне лихо – правоохоронці Дрогобича запобігли самогубству 18-річного хлопця

Відвернули серйозне лихо – правоохоронці Дрогобича запобігли самогубству 18-річного хлопця

Не бачив світла в кінці тунелю: 18-річний хлопець хотів накласти на себе руки, бо заплутався у власних почуттях та проблемах. Подія мала місце у Дрогобичі на початку листопада. Як інформують працівники місцевої поліції, зокрема Наталія Постойко із відділу комунікації, драма розгорталася в оселі юнака, що хоті вкоротити собі віку.

- Того дня хлопець запросив до себе в гості друга і вилив йому душу, сказав, що хоче покінчити життя самогубством. Наляканий приятель таємно зателефонував до матері свого друга, жінка ж в свою чергу звернулася у підрозділ поліції по допомогу, - інформує пані Постойко.

Два екіпажі полісменів оперативно прибули на місце надзвичайної події. Із пригніченим юнаком поліціянти провели роз’яснювальну бесіду та переконали, що життя побудоване із білих та темних періодів. Хлопця відрадили чинити самогубство і тим самим відвернули серйозне лихо. На знак вдячності за проведену роботу та швидке реагування мати 18-річного юнака, яка свого часу всиновила цього хлопця, скерувала лист подяки на ім’я начальника Дрогобицького відділу поліції полковника поліції Андрія Біласа. 58-жінка подякувала працівникам груп реагування патрульної поліції Дрогобича за їхній професіоналізм та підтримку у скадній життєвій ситуації.

 

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle