28.08.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У «Львівгазі» кажуть, що обвал будинку у Дрогобичі не пов’язаний з газом

У «Львівгазі» кажуть, що обвал будинку у Дрогобичі не пов’язаний з газом
«Сьогодні, 28 серпня, близько 3 години ночі у місті Дрогобич відбувся обвал частини чотириповерхового будинку. Деякі ЗМІ помилково повідомили, що обвал пов’язаний із вибухом газу. Однак жодних вибухів не було, природний газ не міг бути причиною обвалу. Станом на 8:40 виявлено дві загиблі особи, з під підвалів врятовано 6 осіб. Всього до медичних закладів госпіталізовано 7 осіб, з них 4 дитини. Висловлюємо щирі співчуття усім постраждалим родинам», йдеться на офіційній сторінці підприємства у мережі Facebook.

Там також наголошують, що фахівці АТ «Львівгаз» одразу вночі обстежили підземні газопроводи, підвали, під’їзди, контрольні трубки та всі інші підземні інженерні комунікації в радіусі 50 метрів на загазованість навколо будинку №100/1 по вулиці Грушевського у місті Дрогобич, в якому стався обвал під’їзду № 2. Загазованості не виявили. Подачу природного газу на будинок припинили. Напередодні викликів на службу 104 щодо витоків природного газу з цього будинку не надходило.

Нагадаємо, сьогодні, 28 серпня, о 2:46 годині на лінію 101 надійшло повідомлення про ймовірний вибух газу в місті Дрогобич за адресою вулиця Грушевського, 101/1. Внаслідок вибуху стався обвал під’їзду з першого по четвертий поверх.

Станом на 10:40 відомо про двох загиблих.

Джерело:Галнет

Социальные комментарии Cackle