14.08.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі вимагають оголосити місто зоною екологічного лиха

У Дрогобичі вимагають оголосити місто зоною екологічного лиха

Вчора, 13 серпня, під час селекторної наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з головами міст обласного значення та головами районних державних адміністрацій Дрогобицький міський голова Тарас Кучма звернувся до очільника області з проханням оголосити Дрогобич зоною екологічного лиха у зв’язку зі сміттєвою блокадою.

За словами Тараса Кучми, відповідне звернення з прикріпленими документами надіслано у департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, – повідомляє ZIK.

«Злочинне угрупування, яке затіяло «тероризм» проти Дрогобича, втратило здоровий глузд. Ми не маємо права ставити під загрозу життя та здоров’я дрогобичан. Так більше тривати не може. У межах чинного законодавства Дрогобич має право розраховувати на підтримку з боку держави, та впродовж півроку ніякої реакції не було», – резюмував міський голова.

На нараді в Ратуші Тарас Кучма закликав правоохоронні структури Дрогобича притягнути до відповідальності так званих «невідомих осіб», які у суботу, 11 серпня, знущаючись з місцевих жителів, перекрили вул. Війтівська Гора сміттєвими барикадами.

Нагадаємо, 9 лютого місцеві жителі села Брониця заблокували дорогу до Дрогобицького сміттєзвалища, яке знаходиться поблизу села Брониця Спочатку повідомлялось, що мешканців збурив аварійний стан дороги Дрогобич-Самбір, і те, що нею перестав їздити громадський транспорт. Проте маршрутки на цю дорогу, за інформацією Дрогобицької РДА, того ж дня запустили, а мешканці місце протесту не залишили.

Блокада сміттєзвалища, незважаючи на рішення суду про її незаконність, триває до цього часу, відтак у місті склалася критична ситуація з вивезенням та захороненням твердих побутових відходів.

Социальные комментарии Cackle