24.10.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі відбудеться презентація першого міського порталу для волонтерів

У Дрогобичі відбудеться презентація першого міського порталу для волонтерів

У п`ятницю, 25 жовтня, о 14.00  у 212 кабінеті Дрогобицькій Ратуші відбудеться презентація міського порталу для волонтерів “Ліга волонтерів”.
“Ліга волонтерів” — унікальна безкоштовна онлайн-платформа для активних громадян, які хочуть поліпшити своє місто: прибрати у парку, посадити молоді дерева, допомогти у притулку для тварин, зібрати подарунки для сиріт та ін. Користувач платформи може як створити певну подію та запрошувати волонтерів, так і зареєструватись у якості волонтера та брати участь у вже створених подіях.
Міська влада та громадські організації також зможуть пропонувати мешканцям міста ініціативи, в яких потрібна волонтерська допомога.

Про  це повідомляє офіційний сайт Дрогобицької міськради.

“Ліга волонтерів” працює вже в 6 областях: Хмельницька, Житомирська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська.

Як працюватиме платформа? Хто зможе створювати події, ставити завдання і розшукувати волонтерів для їх виконання? Чому платформа заохотить волонтерів?

Відповіді на всі ці питання можна дізнатися від учасників презентації:

Дукас Олег - радник міського голови з гуманітарних питань, Дар’я Лихенко – розробниця платформи “Ліга волонтерів”, Рух ЧЕСНО (Центр UA), Катерина Березюк – координаторка регіональної мережі Руху ЧЕСНО (Центр UA)

Социальные комментарии Cackle