13.11.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ

У Дрогобичі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ

13-14 грудня у Дрогобичі вже втретє відбудеться XVIIIМіжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez. До Дрогобича завітають музиканти з Німеччини, України, Франції, Польщі, США та Угорщини.. JazzBez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.       

Засновниками фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа» та Польський інститут в Києві. Серце Jazz Bez уже вісімнадцятий рік б’ється у Львові, в Мистецькому об’єднанні «Дзиґа», що є його ідеологічним та організаційним ядром. А також цього року до організації заходу долучився київський клуб 32 Jazz Club у тісній взаємодії з Old Fashioned Radio. У Дрогобичі організацією фестивалю займається інтернет-радіостанція Radio Kotermak. 

Цього року концерти фестивалю відбуватимуться в Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича

Адреса: м. Дрогобич, вул. Театральна 1,

У 2018 році в рамках JazzBezу Дрогобичі виступатимуть такі музиканти:


13.12, четвер, 19:00

"Лабораторія джазу"

керівник проекту Ярослав Проців Ст.(UA-Drohobych)

Leléka (Німеччина-Польща –Україна)

Viktoria Korneykova (UА) – вокал
Robert Wienröder (D) – фортепіано
Thomas Kolarczyk (PL) – контрабас
Jakob Hegner (D) – ударні

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Польща –Франція –Україна)

Radek Nowicki – тенор-саксофон
Manu Domergue – вокал
Анастасія Литвинюк – фортепіано
Ігор Гнидин – барабани
Маріуш Прашнєвскі – контрабас

 

14.12, п’ятниця, 19:00

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)

Ark Ovrutski – контрабас
Benny Benack – труба , вокал
Benito Gonzalez – фортепіано
Charles Goold – перкусія

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)

Vinx — вокал, перкусії
Szilard Banai — барабани
Marko Milan Milosevits — клавішні
Viktor Banai — гітари
Karoly Drab — бас-гітара
Atilla Zavodi — саксофон

Докладніше про фестиваль: jazzbez.org

Квитки можна придбати в «Туристично-інформаційному центрі» м. Дрогобича (Ратуша, Пл. Ринок, 1), тел.: (097) 786-60-09,

drogo.centr@gmail.com

Та на сайті GASTROLI.UA

- - - - - - - - 

Наша довідка. «Лабораторія джазу»

Лабораторія Джазу утворилася при Дрогобицького музичному коледжі ім.Василя Барвінського у 2013р. Головним натхненником та організатором являється викладач по класу саксофон Ярослав Проців. Майже всі вихованці Лабораторії стають студентами вищих музичних навчальних закладів на джазових відділах. 

Leléka (Німеччина-Польща-Україна)

Українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні. А вже у вересні 2017 року бенд отримав перемогу на легендарному фестивалі етнічної експериментальної музики Creole - Global Music Contest.

В основу музики, яку створює Leléka, покладено відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом. Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження.

Докладніше: facebook.com/lelekaberlin


Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue(Франція-Польща-Україна) 

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з відомими українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним. Саме там і народилася ідея створення проекту, і відбувся перший концерт проекту. Програма складалася з творів Новіцького та Домерґа і була високо оцінена публікою та промоутерами. На фестивалі Jazz Bez музиканти презентують матеріал, що увійде до першого альбому проекту. Це буде музика, інспірована книгою Італо Кальвіно «Невидимі Міста».


Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)

Відомий нью-йоркський квартет Арка Овруцького (Ark Ovrutski) виступить в Україні з зірковим трубачем Бенні Бенаком III. Це буде справжнє артистичне шоу, помножене на складну та водночас близьку за сприйняттям джазову музику, а також персональну харизму трубача. Лідер квартету Арк Овруцький — відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку.

Уродженець Пітсбурга, Бенні Бенак III швидко закріпився серед лідерів джазової сцени Нью-Йорка. Відзначений у "Нью-Йорк Таймс" як віртуозний трубач, окремі компліменти отримав від критиків і як співак, що вміє зачаровувати публіку в дусі класиків жанру, таких як Сінатра чи Мел Торм, перебуваючи під вагомим впливом легендарного Луї Армстронґа.

Докладніше: www.arkovrutski.com

 

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)

Vinx, безумовно, найочікуваніша зірка цьогорічного Jazz Bez та один із найбільш обдарованих вокалістів-імпровізаторів сучасності. Один перелік його колаборацій викликає захоплення та священний трепет: Sting, Stevie Wonder, B.B. King, Herbie Hancock, Cassandra Wilson, Lou Reed, Kenny G, Sheryl Crow, Taj Mahal, Zap Mama… І цей перелік можна продовжувати рядом не менш знакових в історії світової музики імен. Його неперевершений спів Al Jarreau назвав запорукою безпечного майбутнього вокальної джазової імпровізації. Складні багатошарові мелодії, унікальний тембр і барабан, із яким Vinx нерозлучний, роблять цього виконавця справді впізнаваним і особливим. Шоу Silhouette and Vinx — це витримана суміш джазу, фанку, bossa nova та блюзу.

Докладніше: vinx.com

 

 

 

Социальные комментарии Cackle