23.05.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі створять близько 800 паркомісць

У Дрогобичі створять близько 800 паркомісць

Оптимізувати рух транспорту у центральній частині Дрогобича та облаштувати близько 800 паркомісць планують у Дрогобицької міської ради. Про це у понеділок, 20 травня, у ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив керівник Департаменту міського господарства Роман Москалик, інформує "Дрогобиччина – новини краю". 

Проектно-консалтингове бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку Urban Consulting Group презентувало перші напрацювання з розробки плану мобільності у центральній частині Дрогобичая.

Представництво Urban Consulting Group" на замовлення Департаменту міського господарства напрацювали план-схему руху автотранспорту та громадського транспорту у центральній частині міста, а також облаштування парковок, доріжок для пішоходів та велосипедистів.

На окремих центральних вулицях міста передбачено впровадження одностороннього руху транспорту. Також посадовець наголосив, що ширина доріг у Дрогобичі дозволяє облаштовувати дві смуги руху транспорту та одну — для паркомісць. Таким чином за підрахунками фахівців, у центрі Дрогобича можна облаштувати близько 800 паркомісць. Однак більшість парковок у центрі Дрогобича будуть платними.

Також у ДМГ розглядають можливість встановлення спеціальних терміналів іBox за допомогою яких водії зможуть оплачувати за користування парковкою. Важливо, що для тамтешніх мешканців будинків та спеціальних служб парковки будуть безкоштовними. Водіїв-порушників, які запарковуватимуть автомобілі у невизначених для цього місцях, притягатимуть до відповідальності. За словами Романа Москалика, для цього планують створити структурний підрозділ, який матиме повноваження накладати штрафи на таких водіїв. Всі ж порушення з паркування можна буде відстежити на спеціальному сайті у мережі Інтернет.

Остаточний варіант розробки Плану організації мобільності в центральній частині міста Дрогобича Urban Consulting Group презентуватиме громадськості вже через декілька тижнів.

Джерело: Status Quo

Социальные комментарии Cackle