08.04.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі склали 15 протоколів за недотримання вимог карантину

У Дрогобичі склали 15 протоколів за недотримання вимог карантину

Станом на 8 квітня поліцейські склали 15 протоколів на порушників за недотримання правил карантину. Зокрема, через порушення санітарних норм під час здійснення торгівлі чи роботи фізичних осіб підприємців, а також масове відвідування водойм.

Про це інформують у пресслужбі Дрогобицької міської ради з посиланням на  Дрогобицький відділ поліції.

Усі 15 протоколів складено на підставі статті 44-3 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», де йдеться про порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами. 

Це тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Зараз правоохоронці перевіряють дотримання особами, які прибули з-за кордону, вимог щодо самоізоляції, а також здійснюють контроль за прибуттям таких осіб до місць проживання.

Социальные комментарии Cackle