27.06.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі сім’ї загиблого учасника АТО вручили сертифікат на 650 тиc. грн для придбання житла

У Дрогобичі сім’ї загиблого учасника АТО вручили сертифікат на 650 тиc. грн для придбання житла

Сьогодні, 27 червня, у Дрогобичі під час урочистого засідання сесії міської ради, присвяченого 22 річниці Конституції України, міський голова Тарас Кучма згадав у своїй промові про тих справжніх українців, які не можуть разом з нами відзначати День Конституції, бо загинули за незалежність України.

Вшановуючи пам’ять новітніх героїв, Тарас Кучма вручив дружині загиблого учасника АТО Мар’яна Дишеля сертифікат на суму 653162,65 гривень для отримання грошової компенсації для придбання житла, – передає ZIK.

«Ми не маємо права забувати про тих, хто загинув за незалежність України та нашу з вами свободу, а також повинні всіляко піклуватися про сім’ї та родини героїв», – звернувся до присутніх у залі міський очільник. І додав, що це п’ятий сертифікат для отримання грошової компенсації, виданий у Дрогобичі пораненим учасникам АТО або сім’ям загиблих.

Нагадаємо, що стебничанин Мар’ян Дишель брав участь в Антитерористичній операції на сході України у складі 24  Залізної імені князя Данила Галицького окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Загинув 11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, молодший сержант Мар’ян Дишель нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 

Социальные комментарии Cackle