09.06.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі планують звернутися до Президента стосовно екологічного лиха

У Дрогобичі планують звернутися до Президента стосовно екологічного лиха

На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Дрогобицької міської ради прийняли рішення звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради, пише StatusQuo Львів.

У середу, 6 червня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням міського голови Тараса Кучми відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На позачерговому засіданні обговорили ситуацію щодо накопичення у місті твердих побутових відходів внаслідок блокади Броницького сміттєзвалища, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням інфекційних захворювань та розповсюдженням пожеж.

За результатами засідання комісії з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, враховуючи, що всі вжиті заходи щодо вирішення питання з розблокуванням Броницького сміттєзвалища через переговори з представниками громади не дали результатів, було прийнято рішення звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста.

З цього ж приводу міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дрогобича звернеться до Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення виїзного засідання комісії спільно з керівництвом міст Борислава, Самбора, Стрия та Миколаєва щодо сприяння у тимчасовому вивезенні сміття впродовж трьох місяців на їх полігони на період оформлення документів щодо виділення додаткової земельної ділянки для складування твердих побутових відходів міста Дрогобич.

Окрім цього, комісія прийняла рішення через засоби масової інформації звернутись до дрогобичан з попередження про небезпеку спалювання сміття поблизу житлових будинків.

Як повідомив начальник Дрогобицького РВ ГУ ДСНС у Львівській області Роман Свястин, щодня у місті, ймовірно через навмисний підпал, займається 4-5 сміттєвих майданчиків з накопиченим сміттям.

Социальные комментарии Cackle