09.10.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі планують реалізувати проект «Діагностуй — врятуй» в межах грантової допомоги японського уряду Україні

У Дрогобичі планують реалізувати проект «Діагностуй — врятуй» в межах грантової допомоги японського уряду Україні

У середу, 9 жовтня, до Дрогобича завітала координатор програми уряду Японії  «Кусаноне» Анна Бушма, яка зустрілася з керівництвом відділу охорони здоров’я ДМР, КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», представниками КУ «Інститут міста Дрогобича» та БФ «Карітас», міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Про це повідомляє  пресслужба Дрогобицької міської ради.

Дрогобицька сторона ознайомила гостю з планами розвитку сфери охорони здоров’я міста. За словами Тараса Кучми, у заклади охорони здоров’я міста закуповують медичне обладнання з метою надання послуг не лише містянам, а й мешканцям регіону. Начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба наголосив, що сьогодні 40% пацієнтів — мешканці інших населених пунктів.

IMG_8251.jpg

Міський голова Тарас Кучма також інформував гостю про нововведення — електронну медицину, як одну з кращих практик, досвідом якої Дрогобич ділиться з іншими містами України.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Анна Бушма зазначила, що заявка з боку Дрогобича на здобуття гранту підготована фахово і є реальні шанси отримати перемогу у конкурсі.
У разі реалізації проекту планують закупити УЗД-апарат та приліжкові монітори. Це дозволить невідкладно проводити УЗ-діагностику серцево-судинних захворювань у першій міській лікарні, де створюється центр стентування коронарних артерій при інфаркті міокарда. За підрахунками медиків, реалізація проекту збільшить кількість врятованих від інфаркту міокарда життів ще на 20%.

IMG_8249.jpg

IMG_8246.jpg

Социальные комментарии Cackle