14.07.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі під час земляних робіт виявили застарілий боєприпас за 300 м від житлових будинків

У  Дрогобичі під час земляних робіт виявили застарілий боєприпас за 300 м від житлових будинків

13 липня о 14:14 год до Служби порятунку «101» міста Котермака  надійшло повідомлення про те, що в Дрогобич на вул. Трускавецькій під час ведення земляних робіт, виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпас знаходився на відстані 300 метрів від житлових будинків цього мікрорайону. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.  За фактом виявлення вибухонебезпечної знахідки  поінформовано правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення боєприпасу.
 
Як повідомляють надзвичайники  - з  початку року на Львівщині виявлено 420 вибухонебезпечних предметів та 1193 набої до стрілецької зброї.
   
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей схожих на них  необхідно негайно повідомити про знахідку  службу порятунку «101».

Категорично забороняється: - брати боєприпаси в руки, наносити по них удари, робити спроби розібрати ВНП; - переносити або перекатувати з місця на місце; - кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я; - збирати та здавати їх як металобрухт.


Фото ілюстративне

Социальные комментарии Cackle