17.03.2022 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі народилося 11 немовлят у жінок, яких місто прихистило від війни

У Дрогобичі народилося 11 немовлят у жінок, яких місто прихистило від війни

Від початку російсько-української війни у Дрогобич прибуло понад 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, переважна більшість жінки з дітьми. 

Як розповів керівник КНП «Дрогобицький пологовий будинок» Роман Ігнатишин, станом на 16 березня у місті Котермака народилося 11 малюків жінок-переселенок. Серед них – 6 дівчаток та 5 хлопчиків. 

- Стараємось огорнути турботою кожну жінку, яка в нас народжує. Оскільки ми розуміємо, що люди прибули до нас із міст, де велися агресивні обстріли: хтось втратив домівку, хтось своїх рідних. Тому забезпечуємо гідні умови перебування жінок в нашій медустанові, – запевнив Роман Ігнатишин.


Щоб підтримати жінок, які народили в Дрогобичі своїх малюків, 16 березня міський голова Тарас Кучма спільно із керівником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою та начальницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко відвідали породіль. Кожній жінці вручили пакунок із необхідними речами для новонароджених. Зокрема, одяг для малюків, засоби гігієни, дитяче харчування та теплі коцики. Аналогічні пакунки отримали і породіллі-дрогобичанки.

IMG_8861.jpg

Социальные комментарии Cackle