12.05.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі на овочевому ринку облаштують місця для продажу молочної продукції

У Дрогобичі на овочевому ринку облаштують місця для продажу молочної продукції

Уже зовсім скоро сільськогосподарську продукцію, а саме сир й молоко у Дрогобичі можна буде придбати на овочевому ринку. Там облаштують спеціальні місця для продажу молочної продукції. Відповідне розпорядження під час понеділкової наради, 12 травня, керівництву КП «Дрогобицький ринок» дав міський голова Тарас Кучма, - інформує прес-центр Дрогобицької міськради. 

Вслід за продуктовим, овочевим та м`ясним ринками ми повинні відновити роботу і молочного ринку. Молочна частина ринку, як і інші ринки, повинна працювати з дотримання усіх протиепідемічних заходів та наданням відповідних робочих місць торговцям. Як тільки керівництво ринку облаштує відповідні місця, охочі реалізувати таку продукцію можуть заходи в ринок і здійснювати продаж, – наголосив Тарас Кучма.

Однак, за словами головного посадовця міста, є важливе «але» – стихійної торгівлі не повинно бути на вулицях, прилеглих до території ринку. В протилежному випадку ринок закриють, - попереджають у мерії.

Додамо, з 27 квітня відновив роботу продуктовий ринок у Дрогобичі, відтак запрацював і овочевий ринок. Торгівля на ринку здійснюється з дотриманням усіх епідемічних вимог.

Що стосується курортного Трускавця, то тут ринок запрацював з 9 травня. За час карантину на ринку здійснили ремонт, тож тепер торгівлю ведуть тут із оновленого приміщення.

 

Ірина Романова


Социальные комментарии Cackle