05.06.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі на інтернет-порталі міськради запроваджують новий формат комунікації з громадою

У Дрогобичі на інтернет-порталі міськради запроваджують новий формат комунікації з громадою

На інтернет-порталі Дрогобицької міської ради та на сторінці міськради у Фейсбуці започаткували новий формат комунікації з громадою.

Про це повідомив ZIK з посиланням на прес-службу оргвідділу виконкому міськради.

Запроваджують три рубрики: «9 запитань посадовцю», «9 хвилин з міським головою», «Smart Citizen – школа розумного громадянина». Кожна з них з’являтиметься один раз на три тижні. Саме з такою періодичністю публікуватимуть відеосюжети, де службовці виконкому міськради, керівництво міста, інформуватимуть про роботу, події, навчатимуть електронному управлінню містом, відповідатимуть на запитання мешканців. Поставити запитання посадовцю можна після публікації тематичних анонсів, надіславши звернення на е-скриньку прес-служби міськради з відповідною позначкою.

«Сьогодні питання комунікації з громадою – пріоритет №1. Багато викликів, проблем, які потребують прийняття непопулярних рішень. Тому роз’яснення громаді ситуації в тій чи іншій сфері з перших вуст – вимога часу. Обласним містам це простіше, оскільки там є доступ до телебачення. У Дрогобичі цю проблему ми вирішуємо шляхом поширення відеосюжетів через інтернет-портал Дрогобицької міської ради та соціальні мережі. Таку практику запроваджують й інші міста, які не мають власного телебачення. Формат цих трьох рубрик – це лише початок. Надалі ми плануємо започаткувати й інші не менш цікаві рубрики, за допомогою яких дрогобичани матимуть змогу отримувати інформацію від перших осіб», – прокоментував нововведення керівник прес-служби Зеновій Квасній.

Перший відеосюжет на офіційному Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради та у соціальних мережах присвячено темі туризму. 

Социальные комментарии Cackle