06.09.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі мародери викрадають людське майно із зруйнованого будинку

У Дрогобичі мародери викрадають людське майно із зруйнованого будинку

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» тепер долучиться до охорони вивезених уламків зруйнованого будинку та речей в Дрогобичі. Після страшної аварії майно з-під завалів почали розтягувати мародери.

«Територія, куди вивезли уламки зруйнованого будинку, невелика, але сторож, який пильнував все це, сам не справлявся. Кілька днів тому туди підійшло пару нишпорок, які хотіли ритися в тому всьому, щось шукали, витягували речі, які вціліли. Тоді охоронець подзвонив до нас і попросив помочі. Одразу направили кілька своїх людей. Тепер щодня чергують на цій території по двоє чоловіків. Ввечері долучається поліція», – розповідає директор Муніціпальної варти Дрогобича Євген Блонський, передає ЛМН.

Уламки зруйнованого будинку вивезли на територію, що на вулиці Гайдамацькій. Серед потрощеної старої цегли та бетону у тих купах багато речей вжитку, одягу та взуття постраждалих. Думаючи, що серед всього можна знайти ще й щось цінне, мародери розтягують ці уламки. Охорону до цього місця приставили для того, аби пройдисвіти не розтягли те, що може бути дороге пам’яті постраждалих. Вони зможуть перебрати та передивитися свої речі, як тільки оговтаються.

Джерело: Цинічний Львів

Социальные комментарии Cackle