27.06.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі хочуть запровадити електронну пластикову «Картку дрогобичанина»

У Дрогобичі хочуть запровадити електронну пластикову «Картку дрогобичанина»

У Дрогобичі готуються до запровадження багатофункціональної електронної пластикової «Картки дрогобичанина».

Рішення щодо цього прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради.

«Картка дрогобичанина» буде подібною на банківську пластикову картку, матиме унікальний дизайн. її виготовлятимуть персонально для кожного користувача на підставі даних Єдиного реєстру.

Отримати «Картку дрогобичанина» за бажанням зможе кожен, хто зареєстрований у Дрогобичі.

«Картка дрогобичанина», зокрема, передбачає під’єднання таких додатків, як транспортний, платіжний та інших.

Виготовлятимуть «Картки дрогобичанина» окремо для пільгових категорій населення та тих, хто отримує соціальні виплати, а також для усіх охочих.

На «Картці дрогобичанина» пільгових категорій населення монетизуватимуться соціальні виплати та доплати.

«На сьогодні є близько 8 000 людей у місті, які користуються послугою безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Кошти, які зараз відшкодовуються перевізникам за кожного пільгового пасажира, будуть переказані безпосередньо на рахунок кожного пільговика, який має на це право. І тоді люди сплачуватимуть за проїзд у громадському транспорті самостійно за допомогою «Картки дрогобичанина». В автобусах планується встановлення розрахункових терміналів», – зазначив під час засідання виконкому начальник відділу економіки Тарас Бачинський.

Для отримання «Картки дрогобичанина» громадянам, які мають право на додаткові пільги та доплати, відповідно до рішень Дрогобицької міської ради, необхідно буде подати заяву-анкету до управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому. Усі ж інші громадяни зможуть отримати «Картку дрогобичанина» у відділенні банку, який буде визначений виконавцем програми.

Як зазначають у відділі економіки міськвиконкому, станом на сьогодні вже розроблена концепція проекту «Картка дрогобичанина», а також створюватиметься робоча група, за результатами засіданнь якої будуть уточнені терміни видачі карток. 

Назад Джерело: Zik
Социальные комментарии Cackle