27.07.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі хочуть реконструювати приймальне відділення міської лікарні №1

У Дрогобичі хочуть реконструювати приймальне відділення міської лікарні №1

Днями голова ЛОДА Максим Козицький в межах візиту на Дрогобиччину відвідав медустанови Дрогобича, інформує прес-служба ДМР. Про стан справ та перспективу розвитку медицини у Дрогобичі очільника області поінформували міський голова Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

У ході візиту посадовці відвідали відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, яке відкрили рік тому на базі першої міської лікарні.

Окрім цього голова ЛОДА побував у майбутньому інфекційному відділенні Дрогобицької дитячої лікарні. Для початку роботи цього відділення необхідно облаштувати вентиляційну систему з біофільтрацією, вартість якої зараз становить майже 4 мільйони гривень. Керівництво міста звернулося з проханням до обласного очільника посприяти у виділенні коштів для реалізації цього проекту, адже приміщення під інфекційне відділення вже капітально відремонтовано за кошти міського бюджету.

Головною метою візиту Максима Козицького до лікарняного містечка Дрогобича було ознайомлення з початком реалізації проєкту реконструкції приймального відділення КНП «ДМЛ №1» з подальшим створенням на його базі відділення екстреної медичної допомоги лікарні інтенсивного лікування другого рівня.

Генеральний директор КНП «ДМЛ №1» Андрій Коцюба продемонстрував проєкт оновлення приймального відділення. Відтак посадовці обговорили сам хід та фінансування робіт. Для початку погоджено, що ЛОДА виділить 12 млн грн. на старт необхідних робіт. Оскільки для проведення ремонтних робіт потрібно 22 млн грн. Крім цього, Кабміном буде профінансовано закупівлю медобладнання на суму понад 39,5 млн грн. Загальна вартість проєкту становить 62,5 млн грн.

Фото: ДМР


Социальные комментарии Cackle