02.07.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі двоє випускників отримали 200 балів на ЗНО

У Дрогобичі двоє випускників отримали 200 балів на ЗНО

На зовнішньому незалежному оцінюванні в 2018 році 222 особи отримали максимальний бал, дві з них – на Львівщини, а саме - у Дрогобичі. Про це 21 червня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій на своїй сторінці в Facebook, інформує прес-служба Дрогобицької міської ради, пише Status Quo.

"Всього маємо 222 учасників ЗНО, які отримали свої 200", – проінформував Валерій Карандій.

12 учасників ЗНО-2018 року отримали оцінку 200 з двох предметів. Всього 24 установи загальної середньої освіти мають більше ніж два результати 200 балів. Міністерство освіти уточнило кількість відмінників в регіональному розрізі. Два максимальних результати отримали 4 абітурієнта в Києві, 4 - в Харківській області, 2 – у Львівській області, по одному – в Полтавській та Волинській областях.

У Дрогобичі випускники двох навчальних закладів — Дрогобицького педагогічного ліцею при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка та Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 — цього року склали ЗНО з максимальною кількістю балів – 200 з предмету “Хімія”.

Учнями, які набрали максимальну кількість балів на ЗНО, стали Валерія Квас — учениця Дрогобицького ліцею та Дмитро Литвин — учень Дрогобицької ЗОШ №10.

Социальные комментарии Cackle