10.05.2016 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі близько сотні людей прийшли вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Учора, 9 травня, у Дрогобичі з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Військовий меморіал із синьо-жовтим знаменом прийшло близько ста людей, щоб віддати шану тим, хто ціною свого життя врятував світ від нацизму.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У заході взяли участь учасники Другої світової війни, їх діти і онуки.

На меморіалі, зокрема,  були рідні воїна Бондаря з Хмельниччини, які чи не щороку приїжджають, щоб вклонитися могилі свого предка. За розповіддю доньки, батька забрали на війну у 1944 році, в боях за Дрогобиччину був важко поранений і від отриманих на фронті ран помер у шпиталі. Йому було 33 роки. Залишилась вдовою вагітна дружина з маленькою донькою на руках.

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко у своєму виступі розповів, що його рідні також були учасниками Другої світової війни. Посадовець побажав ветеранам здоров’я і щасливого довголіття.

У Дрогобичі близько сотні людей прийшли вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні
Перед присутніми виступили учасники війни, громадські активісти. З вуст нащадка визволителя від нацизму, син якого воює в зоні АТО, пролунало гасло «Слава Україні!»

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника і могил тих, хто знайшов на меморіалі вічний спочинок.

Социальные комментарии Cackle