13.06.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі більше 1000 дітей зареєстрували до школи за допомогою технології блокчейн

У Дрогобичі більше 1000 дітей зареєстрували до школи за допомогою технології блокчейн

Дрогобич став першим містом в Україні, де працює така технологія

Станом на 12.06 через технології блокчейн до перших класів прийняли 1048 дітей, 66 заявок скасували і 18 ще залишили на розгляді.

Керівник відділу інформаційних технологій Станіслав Гайдер говорить, що жодної скарги на технологію блокчейн від мешканців ще не отримував: 

 «Скажу навіть більше: іноді самі батьки приходять до нас і просять, щоб ми допомогли їм поставити дитину на чергу. Ми заповняємо усе необхідне і потім просто віддаємо акаунт. Перехід на блокчейн відбувся плавно і спокійно».


Зараз прийом в усі 16 шкіл Дрогобича відбувається тільки через нову базу даних. З 1 вересня система блокчейн працюватиме для реєстрації дітей на гуртки і в дитячі садки. Згодом, кажуть у Дрогобичі, на основі блокчейну працюватимуть комунальні підприємства, медицина і земельна сфера.

«Ми плануємо максимально впорядкувати роботу за допомогою системи блокчейн, бо тоді ми бачимо всю історію дій з тим чи іншим об’єктом. А отже, ми озброєні щодо того, хто і де зробив помилку чи свідомо замінив дані», – каже Гайдер.


Оскільки саме Дрогобич вперше в Україні впровадив блокчейн, багато міст звертались до адміністрації за порадами. Це, зокрема, Львів, Тернопіль і Чортків. 


Джерело: Galnet

Социальные комментарии Cackle