09.01.2019 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У 2019 році у Дрогобичі планують завершити реконструкцію площі Ринок, стадіону «Галичина» та будівництво нового ЦНАПу

У 2019 році у Дрогобичі планують завершити реконструкцію площі Ринок, стадіону «Галичина» та будівництво нового ЦНАПу

Про це повідомили в КП «Управління капітального будівництва ДМР», пише ZIK.

Реалізація кожного з цих проектів в основному відбувається коштом державного та обласного бюджетів.

Станом на сьогодні на площі Ринок, реконструкцію якої розпочали у вересні 2017 року, проведено повну заміну технологічних мереж: електрокабелів, дощової каналізації, проведено близько 70% бетонування площі та замощено бруківкою понад 50% площі. Цього року планують завершити замощення площі новою бруківкою, облаштувати фонтан, систему вуличного освітлення, зони відпочинку, провести висадку декоративних дерев та рослин, озеленення, розміщення лав тощо.

Також у КП «УКБ» зазначили, що реконструкція центральної площі міста відбувається в основному коштом державного бюджету, однак у 2018 році із запланованих 10 мільйонів гривень Дрогобич отримав лише 6 мільйонів, в результаті чого підрядна організація частину робіт погодилась виконати в борг.

Щодо будівництва центру «Документ-Сервіс Дрогобич», який розташований на вул. Бориславській, то поки що споруджено інженерні мережі та системи і основу-фундамент.

Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» реалізовується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області.

Здати в експлуатацію будівлю планують до кінця 2019 року.

Щодо стадіону «Галичина», довгоочікувану реконструкцію якого розпочали у 2018 році, завершення робіт заплановано до кінця 2019 року – за умови вчасного фінансування з обласного бюджету.

Як повідомили в КП «Управління капітального будівництва», загальна вартість проекту з реконструкції стадіону «Галичина» становить близько 28 мільйонів гривень. У 2018 році проведено загальнобудівельні роботи з благоустрою території, заміни мереж, а також частково замінено покрівлю над центральною трибуною та відреставровано накриття над центральним входом. 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle