05.05.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

Стихійна торгівля у центрі Дрогобича ставить під загрозу роботу підприємців продуктового ринку

Стихійна торгівля у центрі Дрогобича ставить під загрозу роботу підприємців продуктового ринку

У Дрогобичі ще минулого тижня запрацювали частина центрального продуктового ринку, а також м`ясний павільйон. Працюють ринки з дотриманням всіх епідеміологічних норм. З усіх входів та виходів на ринку працює лише один.

За дотриманням карантинних норм торгівлі стежать контролери, які при вході вимірюють відвідувачам ринку температуру та нагадують про обов`язкове дотримання 1,5 метра дистанції, а також дезінфікування рук, наявності масок чи респіраторів. Максимальна кількість одночасного перебування осіб на ринку становить 35 відвідувачів. - повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Керівництво міста розглядає можливість відкриття овочевого ринку. Однак, як зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, якщо на вулицях міста, а особливо у центральній частині – на вулиці Ковальській, знову відновиться стихійна торгівля «з асфальту» без дотримання будь-яких норм безпеки, то всі ринки автоматично зачинять.

- Вже у суботу було зафіксовано випадки, коли люди приїжджали машинами і просто ставали будь-де торгувати молоком, сиром, сметаною, овочами. Це суцільна небезпека з обох сторін: перше – це повна антисанітарія, друге – в країні карантин через пандемію коронавірусу. В таких умовах ніяких норм безпеки при стихійній торгівлі не дотримано. Тому ми не можемо цього допустити, поставивши під загрозу діяльність ринку та роботу підприємців, які сумлінно сплачують всі податки, – прокоментував ситуацію міський голова Тарас Кучма.  

Зважаючи на суботні випадки спроби відновлення стихійної торгівлі у центрі міста, Тарас Кучма доручив керівництву КП «Муніципальна варта» разом з поліцейськими організувати контроль за недопущення роботи стихійної торгівлі у місті. При виявлення таких фактів порушників одразу ж притягатимуть до відповідальності.

Социальные комментарии Cackle